% 100 BAŞARI

% 100 BAŞARI

2010 SBS YERLEŞTİRMEDE % 100 REKOR BAŞARI

Okulumuzda bu yıl mezun olan 51 öğrenciden 24 Fen Lisesi 24 Anadolu Lisesi ve 3 Meslek Lisesi olmak üzere tamamı yerleşmiş ve % 100 lük bir başarı elde etmişlerdir.Ayrıca Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan üç ilköğretim okulunun öğrencileri, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) yerleştirmesinde büyük başarı elde etti.Merve Eğitim Kurumları Genel Müdürü Celalettin Bozkurt, Özel Selçuklu Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu, Özel Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu ve Özel Mehmet Özdemir İlköğretim Okulu'ndan 22 öğrencinin 100 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Konya'nın gururu olduğunu ifade etti. Bozkurt, Merve Eğitim Kurumları'ndan mezun olan 240 öğrenciden 72'sinin Fen Lisesi'ni 114'ünün Anadolu Lisesi'ni, 13'ünün Anadolu Öğretmen Lisesi'ni, 3'ünün Sosyal Bilimler Lisesini, diğer öğrencilerin ise Anadolu Meslek Liselerini kazandığını belirtti.Merve Eğitim Kurumları'ndan bu yıl mezun olan öğrencilerin yüzde 84'ünün Fen Lisesi ve Anadolu Lisesini kazandığını vurgulayan Bozkurt, "8. sınıf Sbs puanlarına göre Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan üç ilköğretim okulu, Türkiye'deki 33 bin 310 İlköğretim Okulu Arasında en başarılı ilk 100 okul arasına girmiştir." dedi.

 


3.SINIFLAR, EZGİ DİNLETİSİ SUNUM GECESİ DÜZENLEDİ

Okulumuzun; 3.Sınıf Öğrencileri, Düzenledikleri Ezgi Okuma Programıyla Ailelerine Unutulmaz Bir Gece Yaşattı


2.SINIFLAR,ŞİİR DİNLETİSİ SUNUMUYLA GÖZ DOLDURDU

Okulumuzun; 2.Sınıf Öğrencileri, Düzenledikleri Şiir Dinletisi Programıyla Ailelerine Unutulmaz Bir Gece Yaşattı


HAYVANAT BAHÇESİNE GEZİ DÜZENLEDİK

Farklı İklim ve Ülkelerde Yaşayan Hayvanları Yakından Görmek ve Piknik Yapmak Amacıyla 4.Sınıf Öğrencilerimize Yönelik, Hayvanat Bahçesine Gezi Düzenlendi.


CANLILAR ÜNİTESİNİ TURŞU ETKİNLİĞİYLE ÖĞRENDİK

4.Sınıflar Canlılar Ünitesinin Gözle Görülemeyen Mikroskobik Canlıların Faydalarını Öğrenmek İçin Sınıflarında TURŞU Yaptılar. Eğlenerek Öğrenen Öğrencilerimiz, Büyük Bir Keyifle Turşularını Kurdular


KİTAP KURDU BELGELERİ SAHİPLERİNİ BULDU

1.Sınıf Öğrencilerimiz Kitap Kurdu Belgelerini Aldı.


| Her hakkı saklıdır.